Hakkımızda

      Nez Cosmetic 19 Mart 2003 Yılından beri Kuafor Sektöründe Yılların tecrubesiyle Almanya’dan gelen NEZ cosmetic Lara’da hizmet veren küçük ama bir o kadar da başarılı işler ortaya koymaya çalışan , dış görünümünden ödün vermeyen bay ve bayanlara yönelik güzellik merkezidir. Eger tırnak uzatıyorsanız, ya da tırnak yeme probleminiz varsa, protez tırnak uygulaması sayesinde, ayda bir bakım yaptırarak, hayat boyu uzun tırnaklara sahip olabilir ve bu alışkanlıktan da böylece kurtulabilirsiniz. Prensibimiz, “Güzellik sadece bayanlara değil baylar için de geçerli.” Çirkin insan yoktur, bakımsız veya yanlış bakım yaptıran insan vardır. Kişiye uygun bakım vardır. Hem Bay hem de Bayanlar için… Bay & Bayan Ayrımı Yapmıyoruz!.. Dünya Standartlarında çalışıyoruz, Dünya çapında bilindiği üzere kuaför mesleğinde bay-bayan saçlarında ayrım yoktur, #kuaför salonumda bay ve bayanlara birlikte hizmet verilmektedir. Sadece ağda, ayak bakımı ve türbanlılara ayrı katlarımızda hizmet verilmektedir. Ayrıca salonumuzda çocuk kesimleri de yapılmaktadır.
      Farkımız?..#nezcosmetic Eğitimini yurt dışında almış, uzun bir deneyimini orada yaşayarak edinmiştir. NEZ COSMETİC Kullanmadığı Ürünü Satmamaktadır. NEZ COSMETİC için İthal Ürün ilk tercihdir. NEZ COSMETİC İşini Severek yapar.
 
     
 
Beceriler
      Bayan; boya, topuz, gelin başları, röfle çeşitleri, kesim, fön, sıcak makas (bakım için saç çatallaşmasına ve uzaması içindir),ayak bakımı, manikür, el ve ayak için kalıcı frenchler, protez tırnak, batık tırnak, perma, boncuk saç, çıt çıt, kaynak saç, ipek kirpik gibi bir güzellik merkezinden beklenin uzerinde hizmet verilmektedir.. Bay; saç, manikür, pedikür, kız ve erkek çocuk saçları. Ayrıca protez tırnak ve ipek kirpik eğitimleri verilmektedir.